Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale jaká je božská vůle??

LK 05.05.2010
Nevím, jestli mé vnímání Boha je takové jak popisujete, ale má zkušenost v jakékoliv úrovni Nulových Bodů je že nemusím prostupovat Hierarchie. Mé Vědomí se s ním propojí tak, že není ani ON a a ani Já rozděleno(odděleno). Vím, že je to pro mnohé rouhání a těžce se to vstřebá, ale v té chvíli je jen Jedno. Stávám se Vším a zároveň už nejsem oddělený. Jakobych se stal tím čím jsem vždy byl. Musím z tohoto stavu vypadnout, abych mohl říci že jsem byl jím. V tom stavu to nejde ani vyslovit a ani tím být i nebýt.... prostě dichotomie jako hrom :-)
Když se ptám v tomto bodě, jsem oddělený, ale ON je všude okolo mne a v tu dobu jsem sice jeho součástí, ale pocitově a ve vnímání sebevědomí, ale jako stín ve Světle jeho Přítomnosti. Takže není ani nahoře, ani dole, ani v pravo či vlevo. Informace přichází sami, jsou spíše odpovědí na mé napřimování své pozornosti nějakým směrem a již jako odezva přichází proud informací, které jsou odpovědí. S poslední větou se nedá nic jiného než souhlasit, prožít a prožívat to jako setrvalý stav uvědomění si tohoto a pozdějí být v tomto Vědomí. Mějte se. L

Přidat nový příspěvek

měření od: 12.1.2011

TOPlist