Re: zamyslenie

LK 21.10.2010
Oh, vy jste se do mne pustila :-), ale snad nejsme a a nikdy patřit do skupiny alarmistů nebudeme....!!!
No já to osobně vidím tak, že byla dána šance v těch 7 dnech být skutečně sami sebou po stránce technické, tedy že nás nikdo nebude otravovat v našich tělech. Všechno co jste napsala, že kdyby bylo dobré........, to máte pravdu a hlavně nyní by to zase pro většinu lidstva na Zemi mělo být samozřejmostí (byli odklonění všichni černokněžníci, negativí entity, atd. atd.).Jenže každý se stále nějak vymlouvá, že není to, nebo ono, místo aby žil tak jak se žít má, to je podle zákonů božích a zákonů Lásky. Jestli očekáváte další amnestie, no nevím jestli to tak bude, podle mne je čas k "odletu". Osobně jsem byl vždy zastánce dávat stále nové a nové šance, ale kolik dobrých Duší bylo již otráveno prostředím bezzákonosti. Nyní to vidím tak, že hra skončila a je nutno začít jinší hru.
To s tím časem a datumem nevidíte dobře, prostě a jasně bylo řečeno co bude provedeno po určitou dobu, aby se nikdo nemohl vymlouvat že neměl čas a možnost. Každý člověk na této planetě tu šancí dostal úplně stejně.... do jednoho!!! To že jsem vám některým ukázal co je možné udělat pro sebe na víc, je spíše dáreček navíc a z dárečků není potřeba dělat strach a paniku. Ptala jestli jsem si jisty: ano jsem!!! Musí být každému jasné, že vše má své meze, když něco skončí zase něco nového začíná, tomu se říká Život. Bezbřehost má za důsledek stagnaci a propad. Jestli věříte v Lásku živého Boha a jste v ní ponořená...., nemusíte mít ani na sekundu pozemského času obavy z přítomné budoucnosti.... už to začínáte stejně jako i jiní zažívat. Mějte se pěkně a mějte v Srdci radost.....

Přidat nový příspěvek

měření od: 12.1.2011

TOPlist