Re: Evangelium Transformace 2012

Jonathan 21.10.2010
Už jsem se zde vyjadřoval v diskusi k tomu jak osobně vnímám promluvy z jiných-vyšších světů ve smyslu aktuálního "Evangelia Transformace". Chtěl bych jen znovu zopakovat myšlenku, že mi zde chybí v poselstvích jakýkoli projev úcty k Nejvyššímu Stvořiteli, zmínky o jeho Moci , Zákonech, Autoritě- ať se poselství týká Arkturiánů, nebo Plejáďanů a jiných chanelingových poselství. Nemá smysl toto nějak detailně řešit v diskusích, pokládám vše za osobní volbu a zodpovědnost a též cestu po níž individuality lidské právě jdou podle stavu svého vývoje.
Tyto skutečné a velmi vyspělé civilizace jsou věřím skutečně o velmi výše než si lze představit z hlediska lidského pohledu a uvažování.
V podstatě s Vaším názorem souhlasím, tedy v tom, že brány do jiných světů a dimenzí jsou otevřeny i v jiných dnech-obdobích , než uvádí web Rahunty(i v minulosti) a další- ovšem za tu dobu co probíhalo zmíněné období myslím, že mnoho lidí pociťovalo zvláštní stavy, zážitky, události. Snad to byl čas těch, kteří to tak cítí. V proudu času bude jistě každému odhalen význam takových stavů a vnímání.To znamená, že se tato výzva může týkat individuální skupiny a osob, které mají své pověření a potom je celá záležitost i praktikování cvičení doporučovaných na tomto webu skutečně individuální volbou a cestou.
Nicméně patří jistě poděkování panu LK za jeho velké nasazení a zprostředkování všech informací i hudební osvěžení v odkazech. Jste velmi laskav, že zveřejňujete informace takovéto povahy zdarma, vždyť je jinak všude velmi pusto a prázdno. Myslím to vše upřímně, není v tom žádná ironie jak mě občas podezříváte, není nutné podezírat mě z takové věci. Katastrofických vizí je skutečně velká hromada a stále přibývají, snad s cílem všeobecného ochromení a vyvolání strachu....internet nabízí stovky poselství zaručeně pravé kvality a podstaty. Vše je otázkou osobní volby a prověření informací a jejich zdrojů. Přeji Světlo a požehnání Boží všem čtenářům i redakci Rahunty v jejich osobní cestě k nebeským výšinám!

Přidat nový příspěvek

měření od: 12.1.2011

TOPlist