Re: Exkluzivní výroky rouhavého ducha

Erien Azarin 27.03.2011
Opět to nestoudná arogance přivlastňovat si a rozhodovat o tom koho bude Bůh trestat za to, že říká něco, co není v mém osobním hodnocení správné. Jakým právem se člověk dopouští takové ohavnosti, že si uzurpuje právo soudit z pohledu jakéhosi Boha, který slouží jeho vlastním názorům. Vy vůbec nemáte tušení co stvoření je a přesto tu rozhodujete o Božích soudech. Kdo je tu potom ten špatný, já který mluvím za sebe, nebo Vy která soudíte ve jménu Boha, který vám slovy Ježíše jakýkoliv soud zakázal. Necítíte se náhodou trochu špatně z pohledu vlastní víry, kterou zesměšňujete urážkami Božího poselství. A opět urážky a naprostá lhostejnost k tomu co sám hlásám. Nebojte, můj Stvořitel už si zvolil, to ne já tu musím dokazovat koho opravdu ctím. Jsou tu jiní kteří to mají za úkol a nejsou schopni přijmout ani základní pravdy obsažené v evangeliu kterým svou namyšlenost a aroganci zaštiťují. Věřte mi, že před svým Stvořitelem jsem čistý skrze pokoru a lásku se kterou jej následuji. Nic o tom nevíte, protože o tom nic vědět nemáte. Tak proč si myslíte, že můžete stát v pozici soudce?

Přidat nový příspěvek

měření od: 12.1.2011

TOPlist