Re: Ach jo!

LK pro Lukáše 13.09.2011
To je v pořádku, vyjádřil jste svůj názor, své zkušenosti a o to jsem přece žádal , no ne (úsměv)...

Ptáte se kde beru informace uvedeného typu, těžko se odpovídá, protože jsem vázán určitým druhem tajemství a povinností mlčet (prostě se nevytahovat).Přesto vám odpovím... pracoval jsem na sobě nějakou dobu v magii, Kabale a Mystice (cca 22 let) a zde s tímto musíte pracovat, jinak byste se nikam nedostal. Proto jsme zde ukázali jak snadno se dá spojit s jednotlivými úrovněmi a zde řešit své problémy, protože jsme odpovědní za své celé bytí ve svém tzv. Mikrokosmu. Pak jsme schopni dosáhnout multidimenzionální vnímání a nepotřebujeme k tomu žádnou techniku a technologii, no a ani nikoho kdo by nám říkal co je pravda a co není, protože už jí sami poznáváme a to makavě...!!! Další věc je, že musí být zabezpečen vývoj ... evoluce každého jedince i Lidstva jako celku ... stagnace není připuštěna, takže ani žít "jen" dobře nestačí. Z neděle na pondělí se přesunula Nová Země jednoznačně na území 5.Dimenze, takže již není návratu nebo šance k přerušení odpočítávání, to je celé. Možná že pro vás je to málo, ale pro mne je to opravdu hodně a těším se na sejmutí okovů materiálna....

Mějte se pěkně a nebojte ono to nějak dopadně a snad vše může být bez kataklyzmat jak osobních, tak planetárních....

Přidat nový příspěvek

měření od: 12.1.2011

TOPlist