Re: Niet vyťazov, niet porazenych. To je jednota.

LK pro Ota 28.05.2012
Oto, nebudu komentovat tento článek... nechal jsem ho sem dát na dokreslení toho co jsme diskutovali v předešlém článku od Tebe... co si z toho vezmeš nebo ne, je tvá věc a moje zbytečná starost... To co jsem ti chtěl říci, jsem řekl, jestli budeš převracet slova podle vlastní potřeby a nebo ne je také tvá věc. Uúpozornil jsem, jak to vidím já, pro tebe nejsem žádná autorita a ani jí nechci být, protože bys viděl jen to vnější a ne to vnitřní... kdybys to viděl, slyšel a především cítil, nemuseli bychom diskutovat, to mi věř nebo nevěř...!!! Přišel jsem na Zem místo někoho jiného, Přítele nad Věky, měl jsem pracovat skrytě a pracuji tak... kde kdo se otře o mou bosou nohu svým jedovatým jazykem hadů, přesto se nezlobím... je mi těchto přestupníků líto. Líto je mi i tebe, protože jsi příšel stejně jako Petr s mým výsadkem a stejně jako on jsi zapadl do hmoty, ač se biješ v prsa jak jsi skromný... Skromnost vypadá jinak....!!! Pomož nejprve sobě, najdi v sobě skutečné spojení s vnitřním Bohem abys mohl se spojit se Stvořitelem Všeho. Když jsem se ho zeptal: "Otče je ve spojení Oto s Tebou?" Opověď zněla: "Proč se ptáš, když víš že je ve Tmách!" Mohu mu nějak pomoci? "Bloudí a hledá Světlo způsobem, kdy křičí mám Světlo, ale má prázdné ruce... to co považuje za světlo je odrazem vlastní pýchy a nepokory, která je temnější než Temnota!"Dokud se neztiší, nenajde Cestu k SOBĚ!!!" Mám mu to takto veřejně předat?..."Bude to ukazatel i pro jiné, neváhej... prokazuješ mu laskavost(službu)" Dobře Otče a děkuji ti s prosbou: Dej mu prosím Milost vnitřního poznání PRAVDY směrem k SOBĚ!

Oto více jsem nebyl a nejsem schopen k tobě udělat, aniž bych ti nevzal svobodnou vůli a právo na vlastní Cestu.... Opravdu je to jen na tobě co uděláš a jak si poradíš dál...Nejhorší věc kterou může člověk udělat je promarnit šanci zneužítím Darů, které dostal k službě!!! Eskamontérství slov a písmenek je jedno z těchto zneužití a zneužívání.

Příliš často hovoříš o cítění: cítím to a ono...další zneužití pocitových schopností... slepá láska je stejně tak nebezpečná jako oheň či voda, které nejsou pod kontrolou... cit a pocit mají být rovnoměrně s poznáním, intelektem a moudrostí, stejně tak jako má být v rovnováze s vůlí a vírou....Už jsem psal na diskuzi o úrovních Lásky, Vědění a Přítomnosti....pokud to nemáš nechoď se svým cítěním na trh.... děláš nejen sobě, ale především opravdu hledajícím medvědí službu... to snad nechceš, že?!

K malé radě od tebe mohu říci, že tohle kliše, je tak zneužité k obraně sebe sama, že to je až bolestivě směšné.... Pokud vidím jako na dlani tvé přestupky, mám mlčet, abych nebyl nařčen, že jsou to moje skutky? Není to náhodou tak, že zloděj křičí to já ne, to on... přitom bylo na něj poukázáno (na zloděje)....." Ty jsi zloděj!" Když už si někdo dá práci, že ti řekne jak jsi na tom, tak se alespoň na chvilku zastav a řekni si: Co mi to vlastně říká, co vidí... není to trám v mém oku a nebo jen tříska?" Ono je to v podstatě jedno, trám nebo tříska, stejně to znemožňuje vidět jasně a čístě....!!!

Život je k tomu abychom ho žili, tak ho žijme... tohle je moje motto:

"Život je nádherný, i když občas v něm zabolí, pro každého je jeho život životní rolí, ikdyž se to může zdát v celkovém životě jako vedlejší role, či jen štěk...!!! Není vedlejších a ani hlavních rolí, je to jen ŽIVOT, který hrajeme v touze naučit se UČIT a naučit se LÁSCE...což je jedno a to samé?...!" LK

Přidat nový příspěvek

měření od: 12.1.2011

TOPlist