Amezdas - VYTVÁŘEJÍ SE ZÁKLADY RADIACE JEMNOHMOTNÉHO TĚLA

23.05.2011 14:40

22. 5. 2011

TRANSFORMAČNÍ DĚJ - VYTVÁŘEJÍ SE ZÁKLADY RADIACE JEMNOHMOTNÉHO TĚLA

Od čtvrtka se Země naplňuje velkým radiačním jasem a uprostřed odpojujících se (půlících se) buněk látkového systému (dosavadní starý systém) těla člověka se odpojila spirálovitá vibrační jemnohmotná konstrukce, která působí jako pohonný systém pro transformaci těla z látkového na tělo silové a která v těchto dnech koordinuje transformaci mozkové oblasti a kostního nosného podpěrného systému. Tento „pohonný systém“ se propojuje s vibracemi jemnohmotné přírody. Tento pohonný systém je systém přechodové fáze mezi hrubohmotným a jemnohmotným éterickým tělem. Zpracovává světelnou zář vycházející z otevírající se jemnohmotné přírody a převádí ji do vytvářejícího se nového systému, který je světelný. Od čtvrtka vnímám, jak z přírody vyšlehávají paprsky, které se propojují s lidskou buňkou a vstupují do tohoto pohonného systému. K tomuto procesu dochází jenom u duchovně probuzených lidí. Intenzita světelného vyzařování zjevu, stejně tak jako krása jednotlivých lidských bytostí bude úměrná jejich vztahu ke Kristu. Stejně tak tento proces samotný a jeho realizace v plnosti jsou v přímé závislosti na vztahu každého jednotlivého člověka ke Kristu, na lásce k Němu a tudíž na hloubce a kvalitě propojení s Ním, neboť On transformaci naprogramoval, On je její Nejvyšší Programátor a Realizátor. On je Světlo a Krása.

 

Pomoc Michaela

O zahájení výše uvedeného procesu proběhl mezi duchovními pracovníky na straně andělské i lidské velký zápas. V pondělí 16. 5. se mi poprvé ukázal archanděl Michael bez helmy a bez pracovní „rytířské uniformy“. Byl to malý okamžik odpočinku před velkým zápasem, do kterého pro naši ochranu a realizaci transformace opět vstoupil. Prožila jsem, jak ještě více umocnil svůj znak, skrze který nás chrání a který mu na Zemi umožňuje pracovat. Potom záhy začal útok na Zemi a na transformační proces. Útok se u některých projevoval nemocí – napadením dýchacích cest, jelikož do lidského prostoru byl vhozen astrální černý prach, který způsoboval problémy s dýchacími cestami. Dalším projevem bylo jitření a otupování lidského citu. Ve čtvrtek již prostor prostoupilo uklidnění a uvolňování „transformační radiace,“ které se plně otevřelo v neděli 22. 5. Děkujeme Michaelovi a všem andělům, archandělům a samozřejmě také přátelům z Vyšší Galaxie za pomoc. Díky a chvála Kristu!

 

Současné transformační příznaky

Silná radiace způsobuje „točení hlavy“, které je někdy rychlé, závratě a těžkou chůzi. Může také způsobit zvýšení tlaku. Není dobré pít kávu. (Káva „trhá“ jemnohmotné tělo. Doporučuji léčivou radiaci, minerál návykové látky). Na výše uvedené příznaky dnešních dnů doporučuji transformační minerál 3 a 4, fotosyntetickou radiaci 4 a 7, růži 23.

Není dobré pít kávu

Na závratě při radiaci – transformační minerál 3 a fotosyntetická radiace – ozářený list.

 

zdroj : Amezdas

Diskusní téma: Amezdas - VYTVÁŘEJÍ SE ZÁKLADY RADIACE JEMNOHMOTNÉHO TĚLA

láska k Bohu Ježiši Kristu

jindřich jindřich 23.05.2011
Drazí přátelé jsem vám moc vděčen,že všechno co děláte pro tuto krásnou naší planetu Bůh vás ve všem pomáhej Jindřich.děkuji!!

Přidat nový příspěvek

 

měření od: 12.1.2011

TOPlist