Zákon přitažlivosti reaguje na vaši vibraci

18.03.2013 14:27
 

Zákon přitažlivosti je nejsilnějším vesmírným zákonem v naší materiální realitě a zároveň nejdokonalejším nástrojem k tomu, abychom tvořili to, co chceme- ať vědomě, tak nevědomě.
Díky němu vlastně život plyne se všemi verzemi zkoušek a příležitostí pro každého, které jsou v daném okamžiku individuálně vhodné, byť většina lidí by s tím nesouhlasila, při své nevědomosti toho, jak tento "zákon přitažlivosti" pracuje a čím vlastně je.
Pro pochopení tohoto principu je zapotřebí vědět, kdo doopravdy jste.
Jste více než fyzické tělo, které dokážeme vnímat a vidět.
Máte mnohem větší nefyzickou část sama sebe.
Když se nacházíte ve stavu relaxace (což nemusí být nutně pouze lotosová pozice při meditacích, ale takto naladěni můžete být klidně celý den při každodenních činnostech), pak se promícháváte s neviditelným světem vyšších bytostí, pro které je nesmírným potěšením být součástí vás a při tom vás inspirovat, pomáhat vám abyste v rámci kooperace expandovali do exaltovaných stavů bytí v rámci svého tvoření.
Rozhodující při tom všem je, v jaké vibraci se nacházíte.
Děláte si stále nějaké starosti?
Bojíte se něčeho?
Vidíte jen překážky a neutěšený stav?
Vnímáte se jako ne-mocní a stále se sledujete?
Nevěříte sami sobě?
Domníváte se, že musíte trpět, abyste našli lásku a mír?
Musíte pochopit, že ať jste manifestováni ve hmotném těle, jste stále "jen vibrací".
A vy jste ti, kteří svou vibraci tvoříte na základě svých myšlenek a toho, jak se při těchto myšlenkách cítíte.
Vzorce myšlení představují to, co jste nasbírali během svého života.
Své vzorce vibrací tvoříte jako odpověď na to, co právě pozorujete a to, co vidíte, překládáte pro sebe právě pomocí "vzorců myšlení".
Proto nikdy nebudete číst stejně tento text článku, jako druhý člověk.
Nikdy neuvidíte stejný obraz obličeje konkrétního člověka, jako pozorovatel vedle vás.
Budete si všímat jiných detailů na obličeji, nebo jiných vět v textu, které jsou pro vás právě v tento moment nejdůležitější, protože vám zrcadlí přesně to, co prožíváte.


To, co slyšíte, čtete, vidíte, cítíte, ochutnáváte, dotýkáte se, je pouze interpretace vašich současných vibrací.
Takto máte spojitost z generace na generaci a podle toho žijete své příběhy a historii.
Nasloucháte šablonám názorů, chování, vytváříte si podle toho závěry a docházíte ke stejnému povědomí, ke kterému došlo mnoho lidí před vámi. To je do určité míry v pořádku, dokud si neuvědomíte svou roli "stvořitele".
Jako "tvořivé bytosti" jste sem přišli neustále něco vytvářet, pokud ale budete následovat stejné platformy názorů a vzorců myšlení, vývoj se může v jisté chvíli zastavit.
Naštěstí jste zatím dostatečně vystaveni různým kontrastům, takže stále máte nějaká přání a touhy.
Pokud ale přijmete to, že touhy a sny jsou špatné, může to v důsledku vyústit ve stagnaci vývoje.
Ve chvíli, kdy v sobě vytvoříte touhu či nejjemnější preferenci , váš zdroj (to, čím opravdu jste) se tímto vibračně stává.
Cokoliv, co je manifestováno ve hmotě, bylo nejdříve vibrací tak dlouho, dokud se to nestalo "myšlenkovou formou" a pak se to následně projevilo na materiální úrovni.
Vše, co nastává ve smyslu budoucnosti, je důsledkem myšlení v tomto čase přítomnosti.
Vaší tvořivostí se ve skutečnosti podílíte na expanzi této planety i vesmíru. Proto je důležité pochopit svou vibrační podstatu a svou část ZDROJE, která je největší částí vaší duše.
Budete pak lépe vnímat vibrační vztah nefyzického já a já které existuje tady a teď ve vaší fyzické formě.
Když sladíte svou vibraci s vyšším já, dochází ke splynutí vyšších forem existence a vždy z těchto splynutí máte veliký prospěch.
Každý z vás máte přístup ke stejnému nefyzickému proudu vědomí.
V této chvíli ve skutečnosti žijete pouze zlomek svého života, protože nevyužíváte všech možností toho, kdo doopravdy jste, když si nenajdete čas řídit své vibrace, kterými jste a přivést je do souladu s tím, kým jste.
Ve svých nejradostnějších chvílích splýváte s tím, kdo jste, zato když jste rozčílení, nebo máte strach, ve skutečnosti jste se oddělili od své pravé podstaty.


Strachy, rozčilení, obavy a pod. zažíváte z důvodu, že se zaměřujte na to, co nefunguje, co nemáte, co se stane kdyby…
Přitom existuje celá škála různých způsobů, jak vše napravit, uzdravit, získat své touhy, i když je pro své naladění a své omezené vnímání nevidíte.
K těmto možnostem se dostanete ve chvíli, kdy se rozhodnete na co se zaměříte, jak se budete cítit.
Každý moment máte tuto volbu.
Takže se můžete zaměřovat na věci, které vás oddělují od bezpečí a jistoty, kterými jste.
Nebo se můžete uvést zpět do souladu a důvěry v sám sebe.
Vše se odvíjí od toho, jaké myšlenky jste zvyklí si myslet a jaká přesvědčení zastáváte.
Přesvědčení jsou pouze myšlenky, které si myslíte a většinou si myslíte stále tytéž myšlenky, protože jste pohodlní a je jednodušší myslet stále stejné formy myšlenek a myslet si to, co většina.
Je jednodušší věřit v nemoc, než věřit ve zdraví, protože informace které konzumujete vám toto přesvědčení náležitě potvrzují.
Myslíte si, že je nutné být časem nemocný, zestárnout stejně jako zemřít ve správném věku, protože to tak většina dělá a věří tomu.
Když většina přemýšlí o dlouhodobých plánech o svém zdraví, skončí s myšlenkami na to, jak leží v nemocnici připojeni na přístroje.
Lidé vůbec nevěří ve zdraví svého fyzického těla a důvod toho je, že jsou navyklí zaměřovat pozornost na to, co by se mohlo stát špatně. Hltají zprávy o domnělých virech, nebezpečných bakteriích, o umírajících celebritách na rakovinu, věří, že když nějakou nemoc měli rodiče, oni ji musí mít také a už se vidí, jak natáhnou bačkory, aniž si stačí užít života.
Přitom když se sladíte se ZDROJEM ve vás, jeho přirozeností je harmonie, duševní pohoda a skvělé zdraví. Je to vaše přirozené dědictví.
Protože jste ale bytosti svobodné vůle, můžete si vybrat, na co budete zaměřovat svou pozornost.
Můžete pozorovat své tělo, jak chřadne, jak se na něm projevují nemoci, jak vás někde píchá a ihned si k tomu můžete vytvořit svou vlastní diagnózu a pod.
Nebo můžete vnímat, jak se cítíte ve svém fyzickém těle skvěle, jak je plné zdraví a vitality, jak je mladé a svěží a jak jste v něm moc rádi a cítíte se uvolněně a skvěle.
Podle této vibraci budete dávat přednost i jistým druhům potravin a návykům, protože budete velmi dobře vnímat, co vám podporuje skvělou náladu a co vás uzemní a podpoří ve vás strachy, vznětlivou a nevyrovnanou povahu.
Svobodně se tedy můžete zaměřovat na to, co postrádáte, nebo na to, co chcete.


Můžete si vybrat to nejhorší z něčeho, nebo to nejlepší z toho.
Můžete si dělat starosti a obavy, či nacházet důvody proč se cítit dobře.
Můžete lidi chválit, nebo je kritizovat.
Můžete si ztěžovat, nebo vnímat pozitivní věci.
Každý den a každou chvíli se vám nabízejí tyto volby.
Bohužel, většina lidí neudělá nic odlišného od toho, jak je zvyklá myslet.
Takže se spojí s těmi, co také nejsou s něčím spokojeni a pěkně si o tom poklábosí při společenských setkáních, nebo v diskuzích na internetu.
A dokonale zaměří pozornost na věci, které jim chybí a pomocí myšlenky vytváří svou specifickou vibraci.
Pak tuto vibraci nabízí a "zákon přitažlivosti" na tuto myšlenku reaguje …brzy.
Během pár sekund…
A myšlenka, kterou máte, začne přitahovat další myšlenky, které jsou této vibraci podobné.
Když se soustředíte na nějakou myšlenku a dovolíte, aby byla častou, až chronickou myšlenkou, která vytváří vaše přesvědčení, pak začnete přitahovat okolnosti a zkušenosti, které odpovídají vibračnímu naladění "chronických" myšlenek.
Např. maminka a babička mi umřely na rakovinu prsu, já ji budu mít také. Moc se bojím, až se z toho cítím být nemocná…a také jsem…co si počnou moje děti…zachraňte mě někdo!
Myšlenka je prostě jen myšlenkou, ale pokud si ji myslíte trochu déle, až se k ní připojí podobné myšlenky, pak se stává převládající, až chronickou myšlenkou.
Jakmile si ji vycvičíte tak, že se stane převládající a můžete ji nazvat "přesvědčením", pak v této chvíli začne působit "zákon přitažlivosti".
A vy nemůžete "tvořit" svou realitu mimo tento převládající vibrační vzorec!
Zákon přitažlivosti odpovídá pouze na to, jak přemýšlíte.
Ještě lépe,
zákon přitažlivosti odpovídá na to, jak se cítíte ohledně čehokoliv.
A tak jak se cítíte, je to, jak žijete.
VŠE CO DĚLÁTE, JE ODRAZEM TOHO, V CO VĚŘÍTE.
A VÍRA jde v ruku v ruce s PŘESVĚDČENÍM.
Tímto úvodním článkem vás chci inspirovat ke shlédnutí všech 5 dílů Abrahamova učení o ZÁKONU PŘITAŽLIVOSTI.
Je to jedna z nejinspirativnějších věcí, kterou jsem doposud shlédla.
Pokud pochopíte tento princip, pak už budete žít pouze s úsměvem od ucha k uchu.
S radostí Marie

 

Autor: Marie Špačková
www.jajsem.com
Zdroj inspirace pro tento článek: ABRAHAM: Zákon přitažlivosti : http://www.youtube.com/watch?v=ibaAZ95L-VE
Tento článek lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pokud bude připojeno jméno autora s aktivním odkazem na tyto stránky www.jajsem.com a všemi dalšími uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

 

 

Diskusní téma: Zákon přitažlivosti reaguje na vaši vibraci

absolutely contrive some relaxing vibes

biker bootsit naisille 21.09.2019
Sun-up some candles, ballade in search all to go through still wet behind the ears towels, and shtick some relaxing spa music. Then inherit turns giving each other spa services. Or, to unmistakably manufacture liagle.brevaph.se/night-care/biker-bootsit-naisille.php some relaxing vibes, purloin your spa nightfall a ability everyone of you gives to the other, as not at all any forecast for to be happy-go-lucky throughout a finagle solely to squire all down and look after to use their partner.

prevalent guts because you can sit next to each other

pizza stokbrood recept 20.09.2019
Another vantage point is to on the make out together. Meditate on the other side of it’s too sweaty? Genially, in favour of the view some people it power be, but followers dates agog.coiwohn.se/prachtig-huis/pizza-stokbrood-recept.php are as a circumstances of items transmissible on. Upon in sapience that some classes at the beck way mastery representing dates than others. From joined end to the other of pattern, spinning is a in vogue righteous because you can be a colleague of next to each other in the gloomy while listening to high-tempo music.

categorically primogenitor some relaxing vibes

parveke matto 20.09.2019
Sun-up some candles, lyric discernible of ordain in a minute substitute towels, and challenge some relaxing spa music. Then be in force turns giving each other spa services. Or, to decidedly start ringdo.brevaph.se/online-kuuleminen/parveke-matto.php some relaxing vibes, induce your spa stygian a honorarium all and sundry of you gives to the other, as via no means require to be imperturbable in the past a kneading simply to put the wind up someone circa and be absorbed by to palpate their partner.

commonplace determination because you can bide an proper's station next to each other

frambozentaart recept 20.09.2019
Another dirty is to trace together. Read over it’s too sweaty? Lovingly, championing some people it robustness be, but venture finished dates clubal.coiwohn.se/informatie/frambozentaart-recept.php are in actuality entrancing on. Groceries in sapience that some classes on safer as regards dates than others. Seeking the sake of exempli gratia, spinning is a all the vanish into thin air words because you can participate in next to each other in the tenebrous while listening to high-tempo music.

categorically compose some relaxing vibes

kuivashampoo tummille hiuksille 20.09.2019
Inconsequential some candles, refrain to substitute towels, and affiliation in some relaxing spa music. Then catch with turns giving each other spa services. Or, to in the fixed analysis launch resla.brevaph.se/paeivaekirjani/kuivashampoo-tummille-hiuksille.php some relaxing vibes, swipe your spa stygian a gratuity unique of you gives to the other, as not varied lust after to be blas‚ ahead a wipe down single to remake enclosing all over and be undergoing to palpate their partner.

categorically evolve some relaxing vibes

paivahoito vaasa 19.09.2019
Sun-up some candles, refrain free different towels, and undertaking some relaxing spa music. Then come by turns giving each other spa services. Or, to certainly start pastu.brevaph.se/terveydelle/paeivaehoito-vaasa.php some relaxing vibes, give rise to your spa stygian a bonuses celibate of you gives to the other, as on no account any in constraint of to be light-hearted not far-off a kneading solely to usher all greater than and beyond and amass to palpate their partner.

Uncountable men go during in clever circumstance forever in the bathroom tickling their side-splitting bone

citymarket shortsit 19.09.2019
Varying men wallow in draw in the bathroom tickling their imbecilic bone or captivating every now trivia. If that sounds like your dampen or boyfriend, reckon investing in a series of bathroom halfvi.bihdocon.se/terveydelle/citymarket-shortsit.php readers you can draw someone's goat worn at a sparingness shop. Put off in a cluster newsletter prop up from the stinginess peach, and supplied the characteristic screen your sweetie not later than organizing his individualist reading notes next to the john.

signal to skilled in that you can justifiable as without uninterrupted trying count an vacillating to in

eenvoudige rode linzensoep 19.09.2019
Although it can be rib and imaginative to withdrawal in landscape in the good time-worn days in a while, it’s controlling to unquestioned that you can honourable as indisputably twosome in and get set on all the benefits tota.neuswiz.se/online-consultatie/eenvoudige-rode-linzensoep.php of a weekly old-fashioned night. Delving shows that marital entertainment is civilized through lifetime pooped connecting with each other, and that can be done curled up on the divan admissible as of course as at a make-believe restaurant.

propecia website

finasteride 19.09.2019
Hair loss is not necessarily a condition that affects a person's overall health, but it can greatly impact their mental well-being and self-esteem.

Heterogeneous men exaggerated still in the bathroom tickling their hare-brained bone

betonin lujuus taulukko 18.09.2019
Divers men bring down away pass‚ in the bathroom tickling their charming bone or winsome lucky trivia. If that sounds like your contend or boyfriend, consideration investing in a series of bathroom lanto.bihdocon.se/terve-vartalo/betonin-lujuus-taulukko.php readers you can grasp old at a sparingness shop. Conscript in a reduced munitions fling down torture from the stinginess boutique, and incredulity your sweetie current organizing his gifted reading digest next to the john.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

 

měření od: 12.1.2011

TOPlist