Zákon přitažlivosti reaguje na vaši vibraci

18.03.2013 14:27
 

Zákon přitažlivosti je nejsilnějším vesmírným zákonem v naší materiální realitě a zároveň nejdokonalejším nástrojem k tomu, abychom tvořili to, co chceme- ať vědomě, tak nevědomě.
Díky němu vlastně život plyne se všemi verzemi zkoušek a příležitostí pro každého, které jsou v daném okamžiku individuálně vhodné, byť většina lidí by s tím nesouhlasila, při své nevědomosti toho, jak tento "zákon přitažlivosti" pracuje a čím vlastně je.
Pro pochopení tohoto principu je zapotřebí vědět, kdo doopravdy jste.
Jste více než fyzické tělo, které dokážeme vnímat a vidět.
Máte mnohem větší nefyzickou část sama sebe.
Když se nacházíte ve stavu relaxace (což nemusí být nutně pouze lotosová pozice při meditacích, ale takto naladěni můžete být klidně celý den při každodenních činnostech), pak se promícháváte s neviditelným světem vyšších bytostí, pro které je nesmírným potěšením být součástí vás a při tom vás inspirovat, pomáhat vám abyste v rámci kooperace expandovali do exaltovaných stavů bytí v rámci svého tvoření.
Rozhodující při tom všem je, v jaké vibraci se nacházíte.
Děláte si stále nějaké starosti?
Bojíte se něčeho?
Vidíte jen překážky a neutěšený stav?
Vnímáte se jako ne-mocní a stále se sledujete?
Nevěříte sami sobě?
Domníváte se, že musíte trpět, abyste našli lásku a mír?
Musíte pochopit, že ať jste manifestováni ve hmotném těle, jste stále "jen vibrací".
A vy jste ti, kteří svou vibraci tvoříte na základě svých myšlenek a toho, jak se při těchto myšlenkách cítíte.
Vzorce myšlení představují to, co jste nasbírali během svého života.
Své vzorce vibrací tvoříte jako odpověď na to, co právě pozorujete a to, co vidíte, překládáte pro sebe právě pomocí "vzorců myšlení".
Proto nikdy nebudete číst stejně tento text článku, jako druhý člověk.
Nikdy neuvidíte stejný obraz obličeje konkrétního člověka, jako pozorovatel vedle vás.
Budete si všímat jiných detailů na obličeji, nebo jiných vět v textu, které jsou pro vás právě v tento moment nejdůležitější, protože vám zrcadlí přesně to, co prožíváte.


To, co slyšíte, čtete, vidíte, cítíte, ochutnáváte, dotýkáte se, je pouze interpretace vašich současných vibrací.
Takto máte spojitost z generace na generaci a podle toho žijete své příběhy a historii.
Nasloucháte šablonám názorů, chování, vytváříte si podle toho závěry a docházíte ke stejnému povědomí, ke kterému došlo mnoho lidí před vámi. To je do určité míry v pořádku, dokud si neuvědomíte svou roli "stvořitele".
Jako "tvořivé bytosti" jste sem přišli neustále něco vytvářet, pokud ale budete následovat stejné platformy názorů a vzorců myšlení, vývoj se může v jisté chvíli zastavit.
Naštěstí jste zatím dostatečně vystaveni různým kontrastům, takže stále máte nějaká přání a touhy.
Pokud ale přijmete to, že touhy a sny jsou špatné, může to v důsledku vyústit ve stagnaci vývoje.
Ve chvíli, kdy v sobě vytvoříte touhu či nejjemnější preferenci , váš zdroj (to, čím opravdu jste) se tímto vibračně stává.
Cokoliv, co je manifestováno ve hmotě, bylo nejdříve vibrací tak dlouho, dokud se to nestalo "myšlenkovou formou" a pak se to následně projevilo na materiální úrovni.
Vše, co nastává ve smyslu budoucnosti, je důsledkem myšlení v tomto čase přítomnosti.
Vaší tvořivostí se ve skutečnosti podílíte na expanzi této planety i vesmíru. Proto je důležité pochopit svou vibrační podstatu a svou část ZDROJE, která je největší částí vaší duše.
Budete pak lépe vnímat vibrační vztah nefyzického já a já které existuje tady a teď ve vaší fyzické formě.
Když sladíte svou vibraci s vyšším já, dochází ke splynutí vyšších forem existence a vždy z těchto splynutí máte veliký prospěch.
Každý z vás máte přístup ke stejnému nefyzickému proudu vědomí.
V této chvíli ve skutečnosti žijete pouze zlomek svého života, protože nevyužíváte všech možností toho, kdo doopravdy jste, když si nenajdete čas řídit své vibrace, kterými jste a přivést je do souladu s tím, kým jste.
Ve svých nejradostnějších chvílích splýváte s tím, kdo jste, zato když jste rozčílení, nebo máte strach, ve skutečnosti jste se oddělili od své pravé podstaty.


Strachy, rozčilení, obavy a pod. zažíváte z důvodu, že se zaměřujte na to, co nefunguje, co nemáte, co se stane kdyby…
Přitom existuje celá škála různých způsobů, jak vše napravit, uzdravit, získat své touhy, i když je pro své naladění a své omezené vnímání nevidíte.
K těmto možnostem se dostanete ve chvíli, kdy se rozhodnete na co se zaměříte, jak se budete cítit.
Každý moment máte tuto volbu.
Takže se můžete zaměřovat na věci, které vás oddělují od bezpečí a jistoty, kterými jste.
Nebo se můžete uvést zpět do souladu a důvěry v sám sebe.
Vše se odvíjí od toho, jaké myšlenky jste zvyklí si myslet a jaká přesvědčení zastáváte.
Přesvědčení jsou pouze myšlenky, které si myslíte a většinou si myslíte stále tytéž myšlenky, protože jste pohodlní a je jednodušší myslet stále stejné formy myšlenek a myslet si to, co většina.
Je jednodušší věřit v nemoc, než věřit ve zdraví, protože informace které konzumujete vám toto přesvědčení náležitě potvrzují.
Myslíte si, že je nutné být časem nemocný, zestárnout stejně jako zemřít ve správném věku, protože to tak většina dělá a věří tomu.
Když většina přemýšlí o dlouhodobých plánech o svém zdraví, skončí s myšlenkami na to, jak leží v nemocnici připojeni na přístroje.
Lidé vůbec nevěří ve zdraví svého fyzického těla a důvod toho je, že jsou navyklí zaměřovat pozornost na to, co by se mohlo stát špatně. Hltají zprávy o domnělých virech, nebezpečných bakteriích, o umírajících celebritách na rakovinu, věří, že když nějakou nemoc měli rodiče, oni ji musí mít také a už se vidí, jak natáhnou bačkory, aniž si stačí užít života.
Přitom když se sladíte se ZDROJEM ve vás, jeho přirozeností je harmonie, duševní pohoda a skvělé zdraví. Je to vaše přirozené dědictví.
Protože jste ale bytosti svobodné vůle, můžete si vybrat, na co budete zaměřovat svou pozornost.
Můžete pozorovat své tělo, jak chřadne, jak se na něm projevují nemoci, jak vás někde píchá a ihned si k tomu můžete vytvořit svou vlastní diagnózu a pod.
Nebo můžete vnímat, jak se cítíte ve svém fyzickém těle skvěle, jak je plné zdraví a vitality, jak je mladé a svěží a jak jste v něm moc rádi a cítíte se uvolněně a skvěle.
Podle této vibraci budete dávat přednost i jistým druhům potravin a návykům, protože budete velmi dobře vnímat, co vám podporuje skvělou náladu a co vás uzemní a podpoří ve vás strachy, vznětlivou a nevyrovnanou povahu.
Svobodně se tedy můžete zaměřovat na to, co postrádáte, nebo na to, co chcete.


Můžete si vybrat to nejhorší z něčeho, nebo to nejlepší z toho.
Můžete si dělat starosti a obavy, či nacházet důvody proč se cítit dobře.
Můžete lidi chválit, nebo je kritizovat.
Můžete si ztěžovat, nebo vnímat pozitivní věci.
Každý den a každou chvíli se vám nabízejí tyto volby.
Bohužel, většina lidí neudělá nic odlišného od toho, jak je zvyklá myslet.
Takže se spojí s těmi, co také nejsou s něčím spokojeni a pěkně si o tom poklábosí při společenských setkáních, nebo v diskuzích na internetu.
A dokonale zaměří pozornost na věci, které jim chybí a pomocí myšlenky vytváří svou specifickou vibraci.
Pak tuto vibraci nabízí a "zákon přitažlivosti" na tuto myšlenku reaguje …brzy.
Během pár sekund…
A myšlenka, kterou máte, začne přitahovat další myšlenky, které jsou této vibraci podobné.
Když se soustředíte na nějakou myšlenku a dovolíte, aby byla častou, až chronickou myšlenkou, která vytváří vaše přesvědčení, pak začnete přitahovat okolnosti a zkušenosti, které odpovídají vibračnímu naladění "chronických" myšlenek.
Např. maminka a babička mi umřely na rakovinu prsu, já ji budu mít také. Moc se bojím, až se z toho cítím být nemocná…a také jsem…co si počnou moje děti…zachraňte mě někdo!
Myšlenka je prostě jen myšlenkou, ale pokud si ji myslíte trochu déle, až se k ní připojí podobné myšlenky, pak se stává převládající, až chronickou myšlenkou.
Jakmile si ji vycvičíte tak, že se stane převládající a můžete ji nazvat "přesvědčením", pak v této chvíli začne působit "zákon přitažlivosti".
A vy nemůžete "tvořit" svou realitu mimo tento převládající vibrační vzorec!
Zákon přitažlivosti odpovídá pouze na to, jak přemýšlíte.
Ještě lépe,
zákon přitažlivosti odpovídá na to, jak se cítíte ohledně čehokoliv.
A tak jak se cítíte, je to, jak žijete.
VŠE CO DĚLÁTE, JE ODRAZEM TOHO, V CO VĚŘÍTE.
A VÍRA jde v ruku v ruce s PŘESVĚDČENÍM.
Tímto úvodním článkem vás chci inspirovat ke shlédnutí všech 5 dílů Abrahamova učení o ZÁKONU PŘITAŽLIVOSTI.
Je to jedna z nejinspirativnějších věcí, kterou jsem doposud shlédla.
Pokud pochopíte tento princip, pak už budete žít pouze s úsměvem od ucha k uchu.
S radostí Marie

 

Autor: Marie Špačková
www.jajsem.com
Zdroj inspirace pro tento článek: ABRAHAM: Zákon přitažlivosti : http://www.youtube.com/watch?v=ibaAZ95L-VE
Tento článek lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pokud bude připojeno jméno autora s aktivním odkazem na tyto stránky www.jajsem.com a všemi dalšími uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

 

 

Diskusní téma: Zákon přitažlivosti reaguje na vaši vibraci

grovt fiberrikt brod recept goodprizwomen.com

goodprizwomen.com 22.05.2020

Hello there! This post couldn't be written any better! Going through this post reminds me of my previous roommate! He constantly kept talking about this. I will forward this article to him. Fairly certain he will have a good read. Thank you for sharing! pinto.goodprizwomen.com/music/grovt-fiberrikt-broed-recept.php grovt fiberrikt brod recept

aresgrb.se

aresgrb.se 22.05.2020

Hi, i think that i noticed you visited my blog so i got here to go back the choose?.I'm trying to find issues to improve my site!I assume its ok to use some of your concepts!!

секс знакомства иваново

Orvillezig 22.05.2020
Мы – сайт реальных секс знакомств. Следовательно [url=https://sex-znakomstva.online/rossiya-ivanovo]секс знакомства иваново[/url] именно здесь быть минимальных затратах времени для поиск вы отыщете человека, какой окажется вам близок по уровню восприятия мира. И коль в реальной жизни исполнять походка оказывается сложно, то мы безвыездно делаем ради того, воеже возвести мосты доверия и открытости, сближая людей и даря то, чего им не хватает чтобы гармонии. Вы приобретаете новых друзей и самое главное – навыки общения – которых, может находиться, не хватало вам.

Большие новости

BobbyGeS 22.05.2020
[url=https://astra-electric.ru/?id_product=72&controller=product]профиль металлический перфорированный[/url]
[url=https://astra-electric.ru/index.php?id_product=37&controller=product]лоток кабельный металлический[/url]
[url=https://astra-electric.ru/?id_category=42&controller=category]кабельный лоток оцинкованный[/url]
[url=https://astra-electric.ru/?id_category=42&controller=category]короба для прокладки кабелей[/url]
[url=https://astra-electric.ru/index.php?id_product=205&controller=product]профиль zп 45х25 у1[/url]
[url=https://astra-electric.ru/index.php?id_product=74&controller=product]полоса перфорированная оцинкованная 40х2[/url]
[url=https://astra-electric.ru/index.php?id_product=74&controller=product]полоса перфорированная оцинкованная 40х2[/url]
[url=https://astra-electric.ru/?id_category=42&controller=category]производство проволочных лотков[/url]
[url=https://astra-electric.ru/?id_category=42&controller=category]лоток перфорированный с крышкой[/url]

What is it - V7BOMDEFEX

Walterpr 22.05.2020
What is it - V7BOMDEFEX
Please tell me-where is it? Or what is it V7BOMDEFEX ?

zmnncgfb

ewjibyve 22.05.2020
https://sdxzcewacz.blogspot.com/2020/05/httpcredenta.html
<a href="https://www.gadzooksevents.com/groups/new-method-mirror-mysteries-forgotten-kingdoms-free-hack-and-cheats">https://www.gadzooksevents.com/groups/new-method-mirror-mysteries-forgotten-kingdoms-free-hack-and-cheats</a>
<a href="https://crystalgalaxycollege.com/groups/free-usa-simulator-pro-2-hack-and-cheats">https://crystalgalaxycollege.com/groups/free-usa-simulator-pro-2-hack-and-cheats</a>
<a href="https://optimumreality.com/groups/100-working-cupcake-dessert-cooking-game-hack-and-cheats">https://optimumreality.com/groups/100-working-cupcake-dessert-cooking-game-hack-and-cheats</a>
<a href="https://youftme.com/groups/%e3%80%90new-method%e3%80%91-giampy-hack-and-cheats">https://youftme.com/groups/%e3%80%90new-method%e3%80%91-giampy-hack-and-cheats</a>
<a href="https://www.cetkr.com/groups/%e3%80%90new%e3%80%91-bounce-2-break-hack-and-cheats">https://www.cetkr.com/groups/%e3%80%90new%e3%80%91-bounce-2-break-hack-and-cheats</a>
<a href="https://community.opiabonny.com/groups/%e3%80%90working%e3%80%91-craps-free-hack-and-cheats">https://community.opiabonny.com/groups/%e3%80%90working%e3%80%91-craps-free-hack-and-cheats</a>
<a href="https://yangiharakat.com/groups/%e3%80%90new-method%e3%80%91-tic-tac-alien-clash-far-away-galaxy-match-free-game-edition-for-ipad-iphone-and-ipod-hack-and-cheats">https://yangiharakat.com/groups/%e3%80%90new-method%e3%80%91-tic-tac-alien-clash-far-away-galaxy-match-free-game-edition-for-ipad-iphone-and-ipod-hack-and-cheats</a>
<a href="https://grhs88.glenrocknews.today/groups/new-method-amusement-park-fair-ground-circus-trucker-parking-simulator-hack-and-cheats">https://grhs88.glenrocknews.today/groups/new-method-amusement-park-fair-ground-circus-trucker-parking-simulator-hack-and-cheats</a>
<a href="https://kallisprep.com/groups/free-wordsearch-power-hack-and-cheats">https://kallisprep.com/groups/free-wordsearch-power-hack-and-cheats</a>
<a href="https://www.gadzooksevents.com/groups/working-poligon-hack-and-cheats">https://www.gadzooksevents.com/groups/working-poligon-hack-and-cheats</a>

Breeches - in eyes of the conventional horse riding duds

BreechesAspEr 22.05.2020
Similar to every discipline of sports activity, horseback riding also demands special gear. It doesn't imply that without proper gear of the rider, the horse will not canter, however the custom, level of comfort, looks carry out a critical role in all disciplines. Especially horseback riding, namely a discipline from distant historical past, has established particular attributes throughout the years. Breeches are undoubtedly among them.

Equestrian breeches, comfort, and tradition
Equestrian breeches are exceptional horse riding pants. Due to the fact they do not have seams on the inner section of the leg, namely in the area in which the rider’s leg meets the seat, they offer level of comfort and versatility of movements. This kind of method of sewing shields the skin from chafing, enables the rider to effectively seat the horse and experience for long periods devoid of bad consequences. Breeches may be tight or puffed throughout the thighs and legs, like cavalry breeches.

Currently, the most common are tight models of breeches, even so, there exists still a huge group individuals preferring the cavalry product, such as saloons or jodhpurs, having straight or a little bit extending legs. The last version has become common in the 19th century Great Britain because of Jodhpur maharajah playing polo in such outfits.

But what makes breeches special?

Breeches are seen as high waistline and grip - short or long. A grip is an supplemental fortification with a covering of suede, leather or silicon that goes far towards the knees or along the entire leg. It helps ensure significantly better tackiness, gluiness, gumminess in the seat, nevertheless, the style of the breeches will depend on the rider’s personal preferences.

Full grip breeches possess this extra strengthening on the inside of the trousers on the whole length of the place that the rider’s body meets the seat - in the buttocks to calves. This particular model is particularly popular among dressage riders, who choose to ride at a trot or canter. Because of limited slippage and good tackiness, gluiness, gumminess, they make it better to stay in the saddle.

Knee grip breeches possess the strengthening on the inner section of the knees. This specific type is specially preferred among jumping riders because it warranties versatility of movements even at the expense of a reduced grip. It is effective at a trot and canter in half-seat.

Components for breeches
In order for breeches to become as resilient as they can, they should be manufactured from top quality components. Fabric is chosen for a given time of year, that makes it properly breathable, isolating, quick-dry, and straightforward to clear. The material must be slightly flexible and keep its composition even after several laundries.

bengts husvagnar i orkelljunga uradwoun.co

uradwoun.co 22.05.2020

If you desire to obtain a good deal from this article then you have to apply such strategies to your won web site. panec.uradwoun.co/travels/bengts-husvagnar-i-oerkelljunga.php bengts husvagnar i orkelljunga

Скидки!!! Срочно к нам Купить женский кошелек недорого К нам

heristelsukr 21.05.2020
[img]https://ukrion.com.ua/image/catalog/banner-2.jpg[/img]

Женские кожаные сумки предлагаем покупать в городе Киев из лучшей кожи

Интернет лавка женских сумок Ukrion.com.ua создан чтобы реализации и предоставлении информации в важной детали одежды и стиля, такой как женская сумка! Дабы приобрести сумку чтобы себя разве порадовать своих родных и близких, мы предлагаем Вам широкий выбор моделей сумок из натуральной кожи.

Сумки женские кожаные ради вас с опцией купить, из натуральной кожи, в нашем магазине в г. Киев
Выбора довольно, воеже встречать и покупать сумки женские, которые будут отвечать Вашим запросам.

ASSA ™, Venison ™ - ведущие производители женских сумок из натуральной кожи в Украине. Вот уже более 10 лет украинские дизайнеры создают кожаные сумки ради Venison. Специальные fashion-модели Венисон составят достойную конкуренцию известным брендам. Качественная продукция точно порадует Вас и Ваших близких. Выглядеть стильно и модно позволительно с нашими сумками ASSA ™ и Venison ™!

Такой требование наподобие “куплю сумку из кожи” для многих женщин дюже популярный. Ведь ни ради кого не секрет, что хорошая и качественная сумка из кожи в наше век большая редкость. Мы готовы Вам предоставить высококачественные сумки женские в г. Киев.

Кожаные женские сумки в Киеве в нашем интернет магазине это замечательная возможность, не выходя из дома, исполнять хорошую покупку. Ради женщин, которые не любят мотать эра для магазины и считают это вздорный тратой времени, смогут следовать минимальное наличность времени выбрать самый оптимальный вариант. Все запас сумок подобно для ладони. Вы можете просматривать товары сколько угодно. Вы не ограничены во времени.

Женские кожаные сумки из итальянской кожи в наличии
Элегантная кожаная сумка Венисон и Асса для самых требовательных бизнес-леди. Употребительный принадлежность символизирует высокий манера и женственность. Вы вечно сможете добавить своему образу выразительности с сумками венисон.

[url=https://ukrion.com.ua/katalog/sumki/zhenskie-kozhanye-sumki]Купить натуральные кожаные сумки[/url]

[url=https://ukrion.com.ua/]Как купить сумку в интернете[/url]

rosacea ogon orsak uradwoun.co

uradwoun.co 21.05.2020

Admiring the commitment you put into your website and detailed information you offer. It's great to come across a blog every once in a while that isn't the same out of date rehashed material. Great read! I've bookmarked your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account. exsi.uradwoun.co/travels/rosacea-oegon-orsak.php rosacea ogon orsak
<< 24 | 25 | 26 | 27 | 28 >>

Přidat nový příspěvek

 

měření od: 12.1.2011

TOPlist